Specializovaný webhosting

Zákazníkům nabízíme služby jako webhosting, řešení elektronické pošty se spamovými filtry, virtuální servery, serverhosting a související služby (údržba, monitoring, zálohování, atd.). Máme více než desetileté zkušenosti v oboru.

Nesnažíme se konkurovat hostingovým společnostem poskytujícím masový hosting za minimální ceny - protože za minimální ceny nabízejí minimum služeb a slabou podporu pro uživatele. Místo toho nabízíme služby přizpůsobené přesně na míru potřebám našich zákazníků, avšak stále za přiměřené ceny. Nakonfigurujeme pro vás veškeré služby, které Vaše projekty potřebují a budeme je nepřetržitě udržovat. Navíc u nás nikdy nezůstanete bez patřičné zálohy (na třech úrovních).

Jako základ našich služeb používáme především servery Supermicro s operačním systémem Windows Server. Na přání lze ale poskytnout i jiná řešení. 

Hlavní hostingové služby

prostory pro web na serverech s OS Windows nebo Linux
SQL databáze (PostgreSQL, MySQL a další)
e-mailové účty (s IMAP, POP3 a web přístupem) a anti-spamovou ochranou
hostování domén, služby DNS
specializovaný aplikační hosting
Specializovaný webhosting

V naší nabídce máme hostingové řešení pro populární open source aplikace, které vyžadují zvláštní nastavení, optimalizace nebo mají jiné zvláštní nároky, jako například:

Hosting redakčního systému Joomla
Hosting e-shopů Magento
Hosting e-shopů PrestaShop
Hosting .NET projektů 

Naše služby jsou založeny na jednotlivých nabídkách a proto cenová kalkulace závisí na poskytnutých službách. Nicméně cena základního webhosting začíná už od 100 Kč bez DPH za měsíc. Pokud se chcete dozvědět více o naši cenové nabídce, kontaktujte nás prosím a vytvoříme Vám nabídku přesně podle Vašich potřeb.


E-mail:
Předmět:
Telefon:
Vzkaz: