Optická spojka multimode simplex ST/ST

Výrobce: LYNX CS
Kód: N33440
EAN: 1045720
Výrobní číslo: ST/ST SPX-MM
Dostupnost produktu: skladem u dodavatele
Předpokládané datum odeslání k Vám 23.10.2017
Záruční doba: 36 měsíců

bez DPH 19 Kč
23 Kč


Technický popis Diskuze

Optická spojka multimode simplex ST/ST

ST/ST spojka multimode (1ks)

Diskuze

zobrazeno příspěvků: 0 / 0
 Zpět 1 / 1 Další 
Jméno:
Posílat odpovědi na e-mail:
Titulek:
Text: